OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.03.2020 R.

1. Gorzkie Żale przede Mszą św. o godz. 9.00 i po Mszy św. o godz. 12.00.
    2. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny – przez co wspieramy dzieło ewangelizacji prowadzone w świecie przez naszych misjonarzy.

1. Jutro kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary ok. 17.45.
    2. Nowennę przed uroczystością św. Józefa rozpoczynamy we wtorek. Nowenna będzie rozpoczynała się 15 minut przed Mszą św. wieczorną.
    3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona na remont Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont dachu klasztoru: bezimiennie z Zamościa – 1000 zł., bezimiennie – 400 zł., z Krasnobrodu – 500 zł., z Zaborecznego – 200 zł., z Tomaszowa i z Zamościa – po 100 zł. i z Wiednia – 100 Euro. Na konto wpłynęły ofiary: Z Podklasztoru – 200 zł. i 100 zł., z Krasnobrodu – 150 zł., z woj. Mazowieckiego 100 zł. i z Wolbromia – 50 zł. Niech Matka Boża Krasnobrodzka wyprasza ofiarodawcom wszelkie potrzebne łaski. Przypominamy, że ofiary złożone na cele kultu religijnego można odpisać sobie od podatku.
    2. Spływają już ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: Członkinie KŻR pani Leokadii Grodzkiej z MW złożyły 210 zł.
    3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. A w nim m.in. o misjach i misjonarzach i wiele ciekawych artykułów i wywiadów.
    4. Pragniemy także w tym roku – jako parafia – przystąpić do zorganizowania 30-dniowej modlitwy za kapłanów jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za dobro Kościoła. Akcja modlitewna rozpocznie się w Wielki Czwartek 9 kwietnia 2020 r. Polega ona na codziennej modlitwie o świętość życia kapłanów, odmawianej ze specjalnie przygotowanych obrazków, które rozdamy wiernym, którzy tego zechcą, właśnie w Wielki Czwartek.
    5. Modlitwa w intencji misji, naszej Ojczyzny i spraw, którymi żyjemy.