OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.2022

1. Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
    2. Bóg zapłać za ofiary złożone na WSD naszej diecezji.
    3. Na Mszy św. o godz.12.00 będziemy modlili się w intencji naszych strażaków. Wspomnimy też tych, którzy odeszli na służbę u Pana Boga.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w Sanktuarium o 17:30 a w kaplicach i przy krzyżach przydrożnych o ustalonej porze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
    2. Z racji niedzieli na jutro jest przeniesiona uroczystość św. Stanisława – głównego Patrona Polski.
    3. W tym tygodniu pragniemy rozpocząć obrzędy poświęcenia pól. I tak: w poniedziałek od godz. 17.00 – Hutków, we wtorek od godz. 17.00 – Dominikanówka, Nowa Wieś i Niemirówek, w środę też od godz. 17.00 – Klocówka, Majdan Wielki i Wólka Husińska, w czwartek od godz. 17.00 – Łuszczacz, Szur oraz Kolonia Partyzantów i Zaboreczno, w piątek od godz. 17.00 Husiny i Majdan Mały, a o godz. 18.00, przy Kaplicy na Wodzie – Krasnobród. Zapraszamy na piątek wszystkich prowadzących w naszej parafii agroturystykę. Będzie to Msza św. także w waszych intencjach – o Boże błogosławieństwo dla waszej działalności. W sobotę od godz. 17.00 – Borki, Róża i Zielone. Bardzo prosimy, by zorganizować pojazd po księdza i przyjedźcie na godz. 16.45, byśmy mogli punktualnie zacząć.
    4. Uwaga dzieci klas IV i ich rodzice. W ramach przygotowania do Komunii św. Rocznicowej spotkanie dla dzieci będzie w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej.
    5. W piątek 13 maja wypada rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Tych objawień było sześć, od maja do października każdego 13. dnia miesiąca. Czcimy tę rocznicę i podejmujemy wezwanie Matki Bożej. Dlatego zapraszamy w najbliższy piątek do Kaplicy na Wodzie na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z Nabożeństwem Fatimskim. Po Mszy św. nabożeństwo majowe i różaniec przy stacjach różańcowych.

1. Uroczysty odpust ku czci Św. Izydora w Majdanie Małym o godz. 12.00. Spowiedź dla mieszkańców Majdanu w sobotę o godz. 19.00. Z tej racji nie będzie też Mszy św. w Majdanie Wielkim. Mieszkańców Majdanu Wielkiego zapraszamy na odpust.
    2. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na remont Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: z Wólki Husińskiej – 500 zł., KŻR św. Józefa z racji św. Józefa Robotnika – 300 zł., po 200 zł. – dwa razy z Krasnobrodu oraz ze Szczecina i ze Stalowej Woli, z Ulhówka – 100 zł., z Nowej Wsi raz 100 zł. i raz 50 zł. i z Warszawy – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Osieku – 1000 zł., z Krasnobrodu – raz 300, raz 200 zł. i raz 100 zł., z Zamościa – raz 300 zł. i dwa razy po 100 zł., z Biłgoraja – raz 200 zł. i raz 50 zł., z Dereźni Solskiej – 100 zł., z Goszczy – 100 zł. i z Tomaszowa i z Sosnowca – po 50 zł. Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom.
    2. Prace trwają. Zakończyliśmy brukowanie podwórka. Już można tam wjeżdżać. Kończymy też wymianę pokrycia i remont dachu na budynkach gospodarczych. Rozpoczęliśmy też wymianę wszystkich okien i tynkowanie elewacji od strony ogrodu. Trwają też cały czas prace instalacyjne.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.