OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.2021 R.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na remont naszego Sanktuarium.
    2. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30.
    3. W kościele katedralnym o godz. 18.00 Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek będzie przewodniczył Uroczystej Mszy Świętej inaugurującej diecezjalny etap XVI Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów. Jesteśmy tam zaproszeni.

1. Zachęcamy do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym Sanktuarium odprawiamy przed Mszą św. wieczorową tj. o godz. 16.30, w soboty zaś po Mszy św. Zachęcamy wiernych, a zwłaszcza dzieci i młodzież do codziennego odmawiania Różańca.
    2. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek św. Łukasza Ewangelistę – Patrona Służby Zdrowia, w środę św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II. W czwartek – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

1. Wypada rocznica konsekracji tutejszego kościoła parafialnego – jest to wspólne święto dla wszystkich kościołów konsekrowanych.
    2. Rozpoczynamy też Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium: z Wiednia 100 Euro, z Bodaczowa – 100 $, po 200 zł. – cztery razy z Krasnobrodu i raz z Wólki Husińskiej, po 100 zł. – z Majdanu Wielkiego, z Łuszczacza, z Zielonego, z Rachań, z Siennicy Nadolnej, z Tarnogrodu, z Krasnegostawu i dwa razy z Zamościa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – raz 1000 zł., dwa razy po 200 zł., i dwa razy po 100 zł., z Biłgoraja – 1000 zł., z Lublina – 500 i 100 zł., z Hutkowa – 330 zł., z Zamościa – trzy razy po 100 zł., z Zaborecznego – 100 zł., z Sosnowca – 50 zł. i z Warszawy – 10 zł. Niech Bóg przez wstawiennictwo Matki Boskiej Krasnobrodzkiej błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
    2. Trwają intensywne prace przy remoncie Sanktuarium: zrobiono betonowe wylewki na podwyższenie prezbiterium, w kościele i w drugiej zakrystii rozkładamy izolację pod ogrzewanie podłogowe, trwają prace przy rozkładaniu instalacji elektrycznej, nagłośnieniowej i teleinformatycznej. Przygotowujemy pomieszczenie pod ołtarzem polowym na kotłownię. Trwają też prace przy kładzeniu paneli fotowoltaicznych na dachu budynków gospodarczych. Obyśmy mogli na Święta wejść do kościoła.
    3. Zbliża się miesiąc listopad i uroczystość Wszystkich Świętych. Kartki wspominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii – wypełnione składamy w zakrystii.
    4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. W zakrystii są jeszcze Kalendarze Katolickiego Radia Zamość w cenie 6 zł. rolnicze po 27 zł. i po 6 zł. oraz nasze jako cegiełka na remont.
    5. Modlitwa do Pani Roztocza.