XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2023

1. Spotkanie Legionu Maryi p Mszy św. o godz. 12.00.

1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień – czas wspomnienia narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia na ten miesiąc abstynencji od wszelkich napojów alkoholowych.
    2. W środę, 2 sierpnia, w kościołach parafialnych istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, Komunia św., modlitwa w intencjach Papieża). W tym też dniu wyrusza XLI piesza pielgrzymka na Jasną Górę.
    3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. I piątek miesiąca – Msze św. ku czci NSPJ o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź przed Mszą św. I sobota miesiąca – uroczyste Zawierzenie Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i Nabożeństwo wynagradzające temuż Sercu po Mszy św. o godz. 18.00.
    4. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona wszystkich kapłanów, szczególnie proboszczów.

II. W przyszłą niedzielę:

1. Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Suchowoli.
    2. W Dominikanówce o godz. 12.00 odbędzie się uroczysty odpust ku czci św. Dominika. Spowiedź dla mieszkańców Dominikanówki w sobotę o godz. 19.00.
    3. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, którą obsługuje OSP z Hutkowa. Po procesji konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc sierpień.
    4. Zapraszamy na kolejny koncert organowy. Będziemy gościli pana Wołodymira Koszubę z Ukrainy. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 10 zł. U Siostry Jadwigi jest wiele pamiątek i ciekawych książek.
    3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.