OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.03.2023

1. O godz. 8.45 oraz po Sumie Gorzkie Żale.
    2. Z racji I-niedzieli miesiąca w Sanktuarium również po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    3. Po każdej Mszy św. zbiórka na Krajowy Fundusz Misyjny. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Legion Maryi i członków Kręgu Biblijnego.
    4. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania dziś rozprowadza wraz z Galileą ciastka, z których dochód przeznaczony będzie na częściowe pokrycie kosztów rekolekcji. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się i pomoc.

1. W piątek o 16.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza św. zakończona adoracją relikwii Krzyża Świętego.
    2. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie uczestniczyła od piątku do niedzieli w rekolekcjach: „Droga do Prawdy”. Rekolekcję będą w szkole w Majdanie Wielkim.
    3. W sobotę rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością św. Józefa.

1. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszy św.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium, tego Domu Matki Bożej: bezimiennie – 500 zł., z Adamowa, z Szuru i z Tomaszowa – po 200 zł., z Kolonii Partyzantów, z Majdanu Wielkiego, z Wólki Husińskiej i z Lublina po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja – 1000 zł. i 50 zł., z Norwegii jako dziesięcina – 420 zł., z Zamościa – dwa razy po 100 zł., raz 20 zł. i raz 15 zł., z Dereźni Solskiej – 100 zł. i z Woli Radzięckiej – 50 zł. Niech Bóg sam wynagrodzi ofiarodawcom i ich rodzinom. Trwają prace na piętrze klasztoru. Rozpoczęliśmy układanie podłogi i remontujemy mieszkania wikariuszy. Te prace są wykonywane z ofiar składanych przez was.
    2. Można już składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
    3. Zapraszamy na pielgrzymki do Medżugorje: 04-4.05 2023 i na Festiwal Młodych: 24.07-31.07 oraz do Lourdes i do sanktuariów północnej Hiszpanii w dniach 16-24.09.Zapisy i informacje w zakrystii lub na stronie parafii.
    4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 10 zł.
    5. W zakrystii do nabycia wielkanocne baranki z czekolady i świece „Caritas” w cenie 8 zł. Jest też kilka świec w cenie 20 zł.
    6. Jako pomoc do głębszego przeżywania Wielkiego Postu i Okresu Wielkanocnego sprowadziliśmy broszurki z codziennym Słowem Bożym, króciutkim rozważaniem i z proponowanym zadaniem. Cena druku 10 zł.
    7. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.