III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2024 r.

1. Przeżywamy III niedzielę zwykłą roku liturgicznego. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dziś jest także dzień babci, a jutro dzień dziadka.

1. W środę wspominamy św. Franciszka Salezego – patrona pracowników mediów. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, a w piątek świętych Tymoteusza i Tytusa.

III. Inne:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium i spłatę zobowiązań: z Norwegii jako dziesięcina – 1200 zł.; z Krasnobrodu – 2 razy po 500 zł., 3 razy po 200 zł. i raz 100 zł.; z Biłgoraj – raz – 200 zł. i 4 razy po 100 zł.; z Krynic i z Warki – po 200 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Poznania – 500 zł.; z Krasnobrodu – raz 400 zł. i 2 razy po 100 zł.; z Tarnowca – 200 zł.; z Majdanu Wielkiego i z Zaborecznego – po 150 zł.; z Jakubowic Konińskich, z Kwidzyna, ze Szczecina, z Tomaszowa i z Zamościa – po 100 zł.; z Biłgoraja i z Wrocławia – po 50 zł.; z Zamościa też – 20 zł. i z Warszawy – 10 zł. Wyrażamy wielką, serdeczną wdzięczność za każdy dar serca. Niech Bóg Wam błogosławi.
    2. W ramach projektu Kolędy Polskich Pokoleń zapraszamy na koncert zespołu Krasnobrodzki Gospel. Ideą projektu jest ukazanie piękna polskich kolęd i pastorałek wraz z popularyzacją wiedzy o dziejach Polski, o losach wielu pokoleń Polaków. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 stycznia o godz. 18:00.
    3. Dziś przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć ofiarą Hospicjum Santa Gala w Łabuńkach. Ofiary zbierają wolontariusze z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.
    4. Do nabycia jest także tygodnik Niedziela, w cenie 10 zł.
    5. Modlitwa w intencjach naszej diecezji.