OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.03.2020 R.

1. Przeżywamy już czwartą niedzielę Wielkiego Postu zwaną Laetare, czyli niedzielą radości. W tym szczególnym okresie ogłoszonego stanu epidemii podejmijmy też szczególne wezwanie do nawrócenia do Boga i Jego praw. Niech pobyt w domach z rodzinami będzie też okazją do wspólnej modlitwy. Zapraszamy do łączenia się we wspólnej modlitwie różańcowej z naszym Sanktuarium poprzez stronę internetową: www.krasnobrod-sanktuarium.pl
    2. Mieliśmy dzisiaj rozpocząć rekolekcje wielkopostne. Odwołujemy ze względu na sytuację stanu epidemii.
    3. Mszę św. w kaplicach dojazdowych będą dziś tak, jak w każdą niedzielę.
    4. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Mszy św. o godz. 12.00. Łączcie się z nami poprzez Internet.

1. Uwaga: intencje, które zostały zamówione w czasie rekolekcji będą odprawiane według następującego porządku: w poniedziałek i wtorek z godz. 9.00 będą sprawowane o godz. 7.00, z godz. 11.00 i 12.30 będą sprawowane o godz. 7.30.
    2. W środę, 25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Kościele obchodzimy jako Dzień Świętości Życia. Msze Święte będą tylko w Sanktuarium w Krasnobrodzie – 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
    3. Wszystkich Parafian zapraszamy do łączenia się z nami przez Internet.
    4. W podobny sposób zapraszamy na piątkową Drogę Krzyżową o godz. 16.00.

1. Wypada już piąta niedziela Wielkiego Postu zwana I-szą Niedzielą Męki Pańskiej. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium i klasztoru: rodziny z okolic Tomaszowa Lub. – 200 zł. i 100 zł., z Krasnobrodu – trzy razy po 100 zł. i z Zamościa – 50 zł. Na konto parafii wpłynęła ofiara ze Szczecina – 100 zł. i od KŻR Aliny Kłyż z Zielonego na kwiaty do Grobu Pana Jezusa – 200 zł. Ponadto na kwiaty złożona ofiary: pan Ryszard – 100 zł. i KŻR Władysławy Borek z Krasnobrodu – 200 zł. i Heleny Gawron z Dominikanówki – 200 zł.
    2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł.
    3. W zakrystii możemy nabyć paschaliki Caritasu, oraz czekoladowe baranki na stół świąteczny.
    4. Dziś też przy wyjściu można złożyć ofiarę na Katolickie Radio Zamość.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej o powstrzymanie zarazy koronawirusa.