OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.02.2021 R.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone dziś na tacę. Przeznaczamy je szczególnie na prace remontowe prowadzone w naszej parafii.
    2. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi odbędzie po Mszy św. o godz.12.00.

II. W tym tygodniu:

1. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa w Sanktuarium. Za odprawienie Drogi Krzyżowej, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski, Komunia święta i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Odpust można uzyskać również za odmówienie po Komunii św. przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego modlitwy „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu…”. Teksty modlitwy wyłożone są na bocznym ołtarzu Chrystusa Ukrzyżowanego.

III. W przyszłą niedzielę:

1. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Legion Maryi i członków Kręgu Biblijnego.
    2. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszy św.
    3. Uwaga rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy was i wasze dzieci na Mszę św. o godz. 12.00. Potem będzie poświęcenie medalików.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone w naszej parafii: bezimiennie z okolic Tomaszowa – 1000 zł., z Tomaszowa – 500 zł. i dwa razy po 100 zł., z Krasnobrodu – 400 zł. i z Lubyczy Królewskiej – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – 300 zł., z Krasnobrodu dwa razy po 100 zł. i z Zaborecznego – 100 zł. (kolejny raz od tych samych rodzin). Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza ofiarodawcom wszelkie potrzebne łaski.
    2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. A w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Niech nam pomogą w przeżywaniu czasu Wielkiego Postu.
    3. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej